ADR-Vlaanderen

ContactpersoonHoedanigheidTelefoonnr contactemail contactInformatieOpvolgertelnr opvolgeremail opvolger
Ward Kennes Burgemeester Kasterlee, CD&V 0485 75 19 44 ward.kennes@kasterlee.be 1/2 kabinetsmedewerker Hilde Crevits? In vakantie tot 3 augustus, mail gestuurd dd 24/07/2020 met vraag tot ondersteuning dossier. Ward heeft op 24/07 aan Jef laten weten dat hij dit mee zal opnemen na 2/8/2020. 11/08 Ward gebeld, kreeg voicemail, gevraagd om mij terug te contacteren voor overleg. Jef +32 479 275 702‬ jef.vanhoof@adrvlaanderen.be
Dirk Verbist De Federatie 02 244 93 39 dirk.verbist@fov.be in vakantie, mail gestuurd dd 24/07/2020 met vragen i.v.m. politieke contacten. Dirk heeft ondertussen via mail aan Jef laten weten dat politieke steun zoeken zeker nuttig is. Er zijn nog geen voorgaanden omdat we nu met een nieuw decreet zitten. Jef +32 479 275 702‬ jef.vanhoof@adrvlaanderen.be
Sven Van Damme vzw Humano sven@humano.be Di 11/08 bellen Jef en Sven met mekaar na 19u om verder af te spreken. Jef +32 479 275 702‬ jef.vanhoof@adrvlaanderen.be
Amand Dewaele vzw Humano 0488 01 10 14 amand_dewaele@hotmail.com Telefoon met Amand: zeker politieke contacten zoeken, Humano overlegt met de Federatie en met Allan Müller van administratie. Humano vzw is akkoord om samen met ADR-Vlaanderen een nota te maken met inhoudelijke argumenten om ADR-Vlaanderen in de toekomst toch te subsidiëren. Vooral focus op: tegenstrijdigheden tussen rapporten over remediëring en beleidsplan. Ook verschillen tussen commissies (vooral taak Humano die 19 organisaties hebben begeleid en dus kunnen vergelijken!) Jef +32 479 275 702‬ jef.vanhoof@adrvlaanderen.be
Wouter Rogiers Raadgever Cultuur voor Kabinet Cultuur Vlaams Parlement wouter.rogiers@vlaanderen.be Gewerkt voor Kazou sept 2013- mei 2018, NV-A Dendermonde Jozef +32 477 72 84 00 Jozef.Goebels@gep.kuleuven.be
Bart Gaublomme Beweging.net 0495 37 54 88 Bart.Gaublomme@beweging.net Bart Gaublomme informeert Linde de Corte, kabinetschef bij Vlaams Minister Benjamin Dalle van media, jeugd en Brussel. Linde heeft regelmatig overleg met kabinetchef Cultuur, Pohlmann Joachim, bij Jan Jambon. Bart
Jef
+32 479 275 702‬ jef.vanhoof@adrvlaanderen.be
Kathleen Helsen Gedeputeerde prov. Antwerpen Mon neemt contact met Kathleen Helsen. Mail gestuurd, maar nog geen reactie. Verlof vermoedelijk. Mon +32 477 46 87 97 raymond.verrydt@skynet.be
Elsie Desmet Medewerkster Hilde Crevits Best eerst Ward contacteren. Bij Crevits niet direct iemand voor cultuur. Op basis info Ward met Elsie contact nemen. Mon +32 477 46 87 97 raymond.verrydt@skynet.be
Sven Gatz Hilde en Bert zullen contact nemen met Sven Gatz om probleem voor te leggen en na te vragen wat beste strategie is om toch nog een positieve beslissing te krijgen. Gevraagd of overleg met Bart Somers mogelijk is hierover. Zullen ook kameraad, prof Geschiedenis, die in Mechelse woont, hierover aanspreken. Houden Jef op de hoogte. Er is contact geweest met Sven. Hij wil overleg organiseren met medewerker op kabinet van Jambon. Zelf discreet op de achtergrond. Medewerker is in verlof tot eind augustus. Dan is Hilde Maes 6 weken immobiel wegens medische ingreep. Bert zou verder opvolgen. Jef
Hilde en Bert Maes
+32 479 275 702‬
+32 2 569 43 55
+32 473 963 219
jef.vanhoof@adrvlaanderen.be
bmi@telenet.be
Stephanie D’hose Vlaams Parlementslid Open vld We zullen worden geintroduceerd bij Stephanie D’hose die voor Open vld cultuur opvolgt in het Vlaams parlement. Stephanie zal na haar verlof contact opnemen. Ergens midden augustus. Frans +32 496 57 08 81 frans.vanhellemont@adrvlaanderen.be
Vera Celis Burgemeester Geel, N-VA Jozef Goebels spreekt Vera Celis aan Jozef +32 477 72 84 00 Jozef.Goebels@gep.kuleuven.be
Philippe Beke Oud ambassadeur Jozef Goebels spreekt Philippe Beke aan Jozef +32 477 72 84 00 Jozef.Goebels@gep.kuleuven.be
Thomas Baekelandt Oud ambassadeur Jozef Goebels spreekt Thomas Baekelandt aan Jozef +32 477 72 84 00 Jozef.Goebels@gep.kuleuven.be
Philippe Benoit Huidig Belgisch ambassadeur in RO Jozef Goebels spreekt eventueel Philippe Benoit aan Jozef +32 477 72 84 00 Jozef.Goebels@gep.kuleuven.be
Andreea Pastarnac Huidig RO ambassadeur in BE Jozef Goebels spreekt Andreea Pastarnac aan. In samenspraak met Eduard? Jozef +32 477 72 84 00 Jozef.Goebels@gep.kuleuven.be
Ingeborg Demeulemeester Gewezen vlaams parlementslid N-VA / schepen Beveren ingeborg.demeulemeester@vlaamsparlement.be
Jan Durnez Gewezen vlaams parlementslid CD&V / Lid van Europees Comité van de Regio's / Voorzitter Hogeschool West-Vlaanderen jan.durnez@vlaamsparlement.be
Karim Vanovermeire Gewezen vlaams parlementslid N-VA / schepen Aalst karim.vanovermeire@vlaamsparlement.be Ere-Vlaams volksvertegenwoordiger, lokale groepen zijn er positief over.
Kathleen Helsen Gedeputeerde in prov. Antwerpen ( Herselt) kathleen.helsen@vlaamsparlement.be Mon contacteert haar.
Katrien Schryvers Zoersel CD&V katrien.schryvers@vlaamsparlement.be Kent werking in Zoersel, positief.
Lies Jans Hasselt N-VA lies.jans@vlaamsparlement.be In de regio Limburg meerdere malen overleg gehad o.a. met VOKA
Vera Celis Geel N-VA vera.celis@vlaamsparlement.be Via Jozef
Bart Dochy Burgemeester Ledegem & Vlaams parlementslid CD&V bart.dochy@vlaamsparlement.be
Maggie De Block Op maandag 17/08 om 18 uur heeft Jean-Paul Vander Els overleg met Maggie De Block i.v.m. ons dossier en vraag naar contact met Bart Somers. Jean-Paul Vander Elst
Mijn ADR login