Ook in 2021 is Buna hét magazine voor artikels met een Roemeens kantje. Vanaf dit jaar kan je er ook Roemeens in lezen: enkele artikels zijn in beide talen geschreven, andere zijn voorzien van een korte Roemeense samenvatting. Zo wordt het tijdschrift interessant voor Roemeense Belgen die nog niet goed Nederlands kunnen, ze kunnen het gebruiken als oefenkans en ook Belgen kunnen een woordje Roemeens meepikken.

Verder zijn er enkele nieuwe rubrieken:

Verder lees je in dit nummer ook nog:

Daarnaast zijn er ook de vertrouwde rubrieken: Onze groepen, geldzaken (10 leu: Ion Luca Caragiale), vakantietip (op culinaire reis door Roemenië: van Bucovina tot Transsylvanië), Flies@Boekarest (work work work) en het recept (Varza a la Cluj).

Nog geen abonnement voor 2021

Je kan makkelijk een abonnement nemen via de ADR-webshop. Dat kan een heel jaar door. Samen met het nieuwste nummer krijg je de reeds verschenen nummers toegestuurd.

Ben je nog niet overtuigd? Bekijk de Buna van maart 2021 nu al online.